onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

 

 

 


Spore zmiany zaszły w rankingu wagi ciężkiej portalu statystycznego Boxrec.com po sobotniej gali w Radomiu. Po efektownych wygranych mocno w górę poszły notowania Sergieja Werwejki i Łukasza Różańskiego.

Liderem zestawienia pozostał Adam Kownacki, który w światowym rankingu jest na bardzo wysokim dziewiątym miejscu. Na 84. pozycję w globalnej klasyfikacji awansował Werwejko, który wygrał z Nagym Aguilerą, a Różański, który zakończył karierę Alberta Sosnowskiego znalazł się tuż na początku drugiej setki światowej listy.

Polski ranking wagi ciężkiej Boxrec.com: 1. Adam Kownacki, 2. Mariusz Wach, 3. Tomasz Adamek, 4. Andrzej Wawrzyk, 5. Artur Szpilka, 6. Izuagbe Ugonoh, 7. Marcin Siwy, 8. Sergiej Werwejko, 9. Krzysztof Zimnoch, 10. Krzysztof Kosela.

Ładuję komentarze...

Komentarze   

+2 #1 Czarny 2017-09-11 18:28
Mowa jest o polskim rankingu.


Jekie obywalelstwa maja Werwejko i Kownacki?
Jakie hymny im zagramy?
#2 Curtis 2017-09-11 19:20
Kownacki wszędzie podkreśla, że jest Polakiem, z Polską się identyfikuje i po polsku mówi naturalnie. W Boxrec jest jako zawodnik USA, bo ma również amerykańskie obywatelstwo, tam mieszka od dziecka i od czasów amatorskich walczy zapewne na tamtejszej licencji (przypominam, że Adam wygrał Golden Gloves w NY). Także nie czepiałbym się cały czas tej amerykańskiej flagi na Boxrecu, bo to tylko świstek. Kto wg Was jest większym Polakiem - Adam Kownacki, czy np. Roger Pereiro :D?
#3 Czarny 2017-09-12 21:43
Izuagbe Ugonoh jest wiekszym polakiem niz Kownacki.

Kownacki moze zostac polakiem,ale nie musi.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze