Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Kliczko ChisoraDużym spokojem i pewnością siebie, jak na zawodnika z jedynie czternastoma walkami na koncie, imponował podczas wczorajszej konferencji prasowej przed sobotnią walką z czempionem WBO i IBF wagi ciężkiej Władimirem Kliczką (55-3, 49 KO) brytyjski challenger Dereck Chisora (14-0, 9 KO).

Anglik stwierdził między innymi, że "Dr Stalowy Młot" bił się do tej pory tylko z "taksówkarzami", dodając, że nadszedł czas "porządnego" wyzwania. - Ty już się kończysz, ja idę do góry, jeszcze nigdy nie boksowałeś z kimś takim jak ja - zwrócił się do swojego utytułowanego rywala Chisora. - Jestem młody, dobrze ruszam się na nogach, jestem szybki. Jestem zupełnie innym "ciężkim". Przyjechałem tu, by zabrać mistrzowski pas do Wielkiej Brytanii.

- To zupełnie wyjątkowy człowiek z dużymi umiejętnościami, jest niedoceniany - potwierdził Kliczko. - Ma duży talent, według mnie jest lepszy niż David Haye. 

- Myślę, że początkowo może sobie całkiem dobrze radzić, ale ostatecznie skończy marnie. Twierdzi, że jestem już starcem, a on jest młody i pnie się na szczyt? To tylko gadanie. Proszę nie przegapcie ostatniej konferencji prasowej, bo jest kilka rzeczy, które muszę powiedzieć Dereckowi Chisorze - zakończył Kliczko.