Patronat medialny


 

Władymir KliczkoWładymir Kliczko (58-3, 51 KO) narzucił sobie bardzo mocne tempo sparingów od początku finałowej części przygotowań do zaplanowanej na 10 listopada walki z Mariuszem Wachem (27-0, 15 KO). Od pierwszego dnia sparingów, Ukrainiec przeprowadza sesje trwające dwanaście rund. Sparingpartnerzy młodszego z braci Kliczko zmieniają się co dwie lub trzy rundy.

- Z początku Władymirowi szło ciężko, ale teraz radzi już sobie dużo lepiej. Po pierwszym dniu odesłał jednego sparingpartnera do domu, ponieważ on zawsze chce pracować tylko z najlepszymi - mówi Mairis Breidis.

Podczas wtorkowego pokazowego treningu Władymir Kliczko przesparował po dwie rundy z Jewgienijem Orłowem (17-12-1, 9 KO) oraz Władymirem Tereszkinem (14-0-1, 7 KO). Pierwszy miał w pewnym momencie poważne problemy ze złapaniem oddechu po prawym prostym na korpus, a drugi klinczem musiał ratować się przed upadkiem na deski po zainkasowaniu prawego krzyżowego na szczękę. Z Ukraińcem sparują także Jameel McCline, Deontay Wilder oraz Richard Towers.