Patronat medialny


 Kliczko

2 lipca w Hamburgu dojdzie wreszcie do długo oczekiwanej walki o trzy mistrzowskie pasy wagi ciężkiej z udziałem Davida Haye (25-1, 23 KO) i Władimira Kliczki (55-3, 49 KO). Dzierżący czwarty z liczących się tytułów starszy brat Władimira - Witalij - z radością oczekuje lipcowej konfrontacji.

"Cieszę się, że w końcu mój brat spotka się z Hayem w ringu, choć co prawda nie ma stuprocentowej gwarancji, że Brytyjczyk znów nie wycofa się z pojedynku. W końcu zdarzało mu się to już przeszłości. On wygłasza masę głośnych oświadczeń, ale kiedy przychodzi do czynów, znajduje jakieś "przekonujące" wymówki. Haye jest jak pies, który szczeka, ale nie gryzie." - napisał na swoim blogu najbliższy rywal Tomasza Adamka.

Video. Haye: "Kliczko to pozer, znokautuję go!" >>
Video. Kliczko i Haye twarzą w twarz >> 

"Jestem pewien, że 2 lipca Władimir wygra, a Haye wyląduje na macie ringu. Żadne płomienne mowy nie pomogą Brytyjczykowi - brat bardzo poważnie podchodzi do tego pojedynku. Czytałem, że Haye zamierza powiesić na ścianie w swojej sali treningowej plakat Władimira. Cóż, ma rację. Myślę, że po walce Władimir podpisze mu się na tym plakacie. To będzie dla Haye'a jakieś pociesznie po porażce." - dodał Witalij Kliczko.


Haye: "Kliczko to pozer, znokautuję go!"
http://www.youtube.com/watch?v=o3yeQ4j9oZo

Kliczko i Haye twarzą w twarz
http://www.youtube.com/watch?v=R1I_hOqhGds{jcomments on}