Patronat medialny


 


Kilka dni temu w rozmowie ze Sky Sports Anthoy Joshua (23-1, 21 KO) oznajmił, że chce jak najszybciej zmierzyć się z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO), bo "Król Cyganów" może niebawem zawiesić rękawice na kołku. Fury i jego trener SugarHill Steward słowa AJ-a skomentowali w wywiadzie dla Behind The Gloves.

- Joshua dużo gada, zapowiadał niedawno, że przyjedzie do nas na sparingi - przypomniał Steward. - To by było na tyle, jeśli chodzi o jego wiarygodność. 

- Tak, mieliśmy ochotę na trochę akcji, Joshua powiedział, że przyjedzie, ale się nie pojawił. Nie można wierzyć w to, co on opowiada - poparł swojego szkoleniowca Fury, dalszą cześć wypowiedzi adresując do AJ-a: - Jeśli jestem już taki stary i powinienem zakończyć karierę, to chodź i wyślij mnie na emeryturę!

W czerwcu w mediach pojawiły się informacje, że obozy Anthony'ego Johsuy i Tysona Fury'ego osiągnęły porozumienie w sprawie warunków, na jakich dojść mogłoby do ich unifikacyjnej konfrontacji o cztery pasy wagi ciężkiej. Póki co jednak obaj Brytyjczycy mają zaplanowane inne walki.