onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Tony Bellew nie daje Tysonowi Fury'emu (26-0, 19 KO) większych szans w walce z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO). Pięściarski ekspert Sky Sports uważa, że styl Fury'ego jest stworzony dla "Bronze Bombera".

- W tej chwili taki pojedynek to byłby "freak fight" - przekonuje Bellew. - Trzeba jednak zaznaczyć, że Fury był poza ringiem prawie trzy lata i nie prowadził sportowego trybu życia, więc nie należy się spodziewać, że wróci i będzie się bił z czołówką. On z pewnością nie jest gotów na Wildera.

- Fury to nie jest wielki gość, który może przyjąć każdy cios. Jest wrażliwy na uderzenia, można go naruszyć, a to nie najlepiej, gdy masz do czynienia z kimś tak szybkim i silnym jak Deontay Wilder. Walka Fury'ego z Wilderem potrwałaby najwyżej trzy rundy - dodał "Bombardier" z Liverpoolu.

Komentarze   

-2 #1 PPZet 2018-08-17 09:46
Teraz by miał Fury problem ale na początku 2019 wygrywa gładko na pkt. A Bellew może wyjść za Pianeta i dostanie ko smieszek.
+1 #2 Koolo 2018-08-17 10:04
Dobre zdjęcie, pajac wykrzykuje "groźby" nie w oczy przeciwnika tylko do mikrofonu ...
#3 szczupak007 2018-08-17 12:09
Bez przesady, jeśli Fury się odbuduje, to da Wilderowi bardzo ciężką walkę. Dzikus nie ma doświadczenia w walce z zawodnikami, którzy walczą inaczej niż większość pięściarzy. Fury to ringowe dziwadło, trudno ogarnąć, co on tam wyczynia i to jest bardzo kłopotliwe. Do tego to przecież wielki chłop ze znakomitymi warunkami, także Fury w przyzwoitej formie nie będzie łatwy dla nikogo, a szczególnie dla ziomka, który nie umie dosłownie nic poza wiatrakiem albo pojedynczym potężnym ciosem.
+2 #4 Koolo 2018-08-17 14:26
Nie jest zwolennikiem "stylu" DW ale pokazał że ma czym uderzyć i potrafi wytrzymać konsekwencje swoich błędów.
Co pokazał Fury ? że przy gigantycznych warunkach fizycznych można "wykicać" mistrzostwo świata ...
Do poziomu DW czy AJ to linearny się nie wzniesie.
#5 Gankis 2018-08-17 19:16
Fury lubi czesto zmieniac pozycje, zadawac ciosy w roznych plaszczyznach. Do tego jest szybki, moze obecnie troche otluszczony ale pewne jego ruchy wciaz zostaly. Wilder to ktos kto czeka by wypalic nie napiera tak jak Antek czy Wlad, wiec tym samym tez bedzie trudniejszy dla Furyego. Mysle, ze jak Fury popracuje troche nad fizycznoscia za najlepszych lat to ta walka to bedzie 50/50.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze