onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Mistrz świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthony Joshua (21-0, 20 KO) twierdzi, że nie jest mu spieszno do zarządzonej przez World Boxing Association obowiązkowej obrony pasa z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO), gdyż jego priorytetem jest unifikacyjne starcie z czempionem WBC Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO).

- Chcę Wildera - mówi AJ. - Rozważałem inne opcje - obowiązkowym rywalem WBA jest Powietkin, ale on tak naprawdę mnie nie interesuje. Nie teraz, gdy jest okazja zmierzyć się z Wilderem. To musi się odbyć w tym roku!

- Na tę walkę właśnie liczę, wykonałem swoją robotę przeciw Parkerowi i jestem teraz pełen energii, czuję, że ostatnią przeszkodą, jaka mi pozostała, jest Wilder. Trwają negocjacje i przechodzimy w nich do detali. Ten pojedynek to moje przeznaczenia, był mi pisany! - przekonuje Anthony Joshua.

Komentarze   

-7 #1 sofamanystylez 2018-05-16 11:27
Nawet jeśli wygrasz to pamiętaj, że pozostał Ci jeszcze jedyny i linearny mistrz Tyson Fury.
-3 #2 Piącha 2018-05-16 11:42
Ciekawe czy rzeczywiście tak uważa czy tylko kazali mu tak mówić a walka i tak będzie z Povietkinem
+5 #3 MacieyLA 2018-05-16 13:39
Cytuję sofamanystylez:
Nawet jeśli wygrasz to pamiętaj, że pozostał Ci jeszcze jedyny i linearny mistrz Tyson Fury.

Hahahahahahahah ahahahahahahaha hahahahahaha z kim kur.... Linearny mistrzem!!!! Wez ty sie dzieciaku porzadnie czyms walnij w glowe zeby ladniej nie powiedziec. Pajac jedna walke wygra ktora byla najgorsza walka chyba w historii a wy sie nad nim spuszczacie. Brak slow debili nie brakuje....
+4 #4 Władysław Nitka 2018-05-16 14:12
Tyson Fury tak szybko jak sie pojawi w świecie wielkiego boksu tak szybko zgaśnie i odejdzie w bezmiar głębokiej depresji. Nie ma ten człowiek żadnych szans z AJ ani z Wilderem , mysle ze Ortiz tez by go poskładał.
#5 Władysław Nitka 2018-05-16 14:16
Cytuję Piącha:
Ciekawe czy rzeczywiście tak uważa czy tylko kazali mu tak mówić a walka i tak będzie z Povietkinem

Pewnie ze mu kazali tak mówić, a jeśli nawet nie kazali to on sobie moze mówić ale to promotor zadecyduje. Jak to mowił Pan Andrzej Kostyra, pociąg z zieloną kapustą ruszyl i dotrzepiają kolejne wagony : Povietkin, Miller, Pulev po co ryzykowac teraz z Wilderem skoro za każda walkę AJ zgaryna minimum 25 milionów funtów.
#6 neron1980 2018-05-16 14:24
joshua troche glupio gada bo niby chce walki z wilderem a jednak...faktyc znie nie chce jego promotor mowil zawsze ze chce,pozniej mowil ze za 3 miesiace,poznie j za rok,teraz mowi ze bardzo blisko podpisania kontraktu.teraz znow Joshua mowi ze chce tej walki...jak tak czlowiek poczyta ich poprzednie wypowiedzi to stwierdzi ze tak naprawde to oni tej walki nie chca.nie zdziwie sie jak bedzie tak ze pozniej nie dojdzie do tej walki,wszystko zwala na Wildera i jego promotowa ,wezma walke z Povetkinem bo i tak jest obowiazkowym pretendentem zeby paska nie stracic mimo ze teraz sie psiocza ze maja to gdzies i taka bedzie z tego telenowala.leps za niz moda na sukces
+1 #7 Władysław Nitka 2018-05-16 14:30
Cytuję neron1980:
joshua troche glupio gada bo niby chce walki z wilderem a jednak...faktycznie nie chce jego promotor mowil zawsze ze chce,pozniej mowil ze za 3 miesiace,pozniej za rok,teraz mowi ze bardzo blisko podpisania kontraktu.teraz znow Joshua mowi ze chce tej walki...jak tak czlowiek poczyta ich poprzednie wypowiedzi to stwierdzi ze tak naprawde to oni tej walki nie chca.nie zdziwie sie jak bedzie tak ze pozniej nie dojdzie do tej walki,wszystko zwala na Wildera i jego promotowa ,wezma walke z Povetkinem bo i tak jest obowiazkowym pretendentem zeby paska nie stracic mimo ze teraz sie psiocza ze maja to gdzies i taka bedzie z tego telenowala.lepsza niz moda na sukces

bedą tak gadać i nas kibicow nakręcać jeszcze przez conajmniej rok. Nie robcie sobie złudzen ze do tej walki dojdzie jeszcze w tym roku, nie zaprzątajcie sobie niepotrzebnie głów.
#8 Wiesław Wojnar 2018-05-16 14:48
I to jest właśnie deklaracja godna prawdziwego mistrza. Joshua powinien się bić z najlepszymi, czyli Wilderem, a nie z pokrytym rdzą, zdemolowanym przez Kliczkę Powietkinem.
#9 Wiesław Wojnar 2018-05-16 14:49
Cytuję sofamanystylez:
Nawet jeśli wygrasz to pamiętaj, że pozostał Ci jeszcze jedyny i linearny mistrz Tyson Fury.

Fury to jest śmiech na sali.
+1 #10 Władysław Nitka 2018-05-16 15:44
Cytuję Wiesław Wojnar:
Fury to jest śmiech na sali.

no nie do końca, nie zamierzam umiejszać jego dokonań ale z uwagi na to , ze chłop lubił sobie przyćpać i popadać w zmienne nastroje śmiem twierdzić ze takie prowadzenie sie jest niewybaczalne na pewnym poziomie sportowej
rywalizacji.
+1 #11 lenzo_75 2018-05-16 17:55
Mam wrażenie, że Joshe postawił się Edkowi, który namawiał go na bezpieczniejszą opcję (Povietkin)... Nie trzyma presji Joshe, może (i będzie) go to sporo kosztować w tangu z Dzikiem :-*
#12 Koolo 2018-05-17 11:36
Cytuję sofamanystylez:
jedyny i linearny mistrz Tyson Fury.
ciekawi tylko czy piszesz to spontanicznie czy to zorganizowana akcja ...
#13 mzk 2018-05-17 12:09
To jest dla mnie niesamowite, że na stronie poświęconej pięściarstwu komentarz zawierający prawdziwą informację (T. Fury jest linearnym mistrzem HW) ma masę minusów, a trollkomentarz (nr 3) jakiegoś troglodyty ma kilka plusów. Co tu się dzieje?!

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze