onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) zdradził, że do końca przyszłego tygodnia zostanie podjęta decyzja dotycząca walki o absolutne mistrzostwo świata wagi ciężkiej z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO).

Obóz Amerykanina zaproponował Brytyjczykowi wypłatę w wysokości 50 milionów dolarów za stoczenie walki na terenie Stanów Zjednoczonych. Pojedynek ma odbyć się w listopadzie lub grudniu.

- My oczywiście chcemy, żeby ta walka odbyła się w Anglii, ponieważ nie chcemy zabierać kibicom największego pojedynku, na który zasługują, ale być może trzeba będzie się poświęcić - tłumaczy Hearn.

- Trochę nie wierzę w to, że Wilder zgodzi się na pojedynek w Wielkiej Brytanii, dlatego do końca przyszłego tygodnia podejmiemy jakąś decyzję. W głowie Joshuy jest tylko Deontay Wilder, więc kibice mogą spodziewać się dużych informacji - zapowiedział szef grupy Matchroom Boxing.

Stawką pojedynku Wilder - Joshua byłyby mistrzowskie pasy federacji WBA, WBO, WBC i IBF kategorii ciężkiej.

 

Komentarze   

#1 lenzo_75 2018-05-15 17:26
coś czuję, że Edek klepnie temat

i BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!! :-* :-* :-* :eek:
#2 Slimfast 2018-05-15 18:32
Niech to zrobią jeszcze w tym roku bo któyś kiedys przegra i walka nie bedzie miala sensu. A to najlepsza walka w boksie do zrobienia.
A najpierw Josuha-Povietkin,
Wilder-Braezele

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze