Patronat medialny


 

Malik Scott, trener Deontaya Wildera, jest zdania, że Anthony Joshua (24-3, 22 KO) dysponuje odpowiednimi narzędziami bokserskimi, by pokonać Tysona Fury'ego (31-0-1, 23 KO).

- Będzie mu ciężko, ale według mnie on ma doświadczenie amatorskie, jest złotym medalistą olimpijskim, ma umiejętności - przekonuje Scott. - AJ potrafi uderzyć, jest silny, duży - jak o tym wszystkim myślisz, to zastanawiasz się, dlaczego miałby nie wygrać? Myślę, że ci, którzy go skreślają, są szaleńcami. Nie zgadzam się z takim podejściem kompletnie. 

- Fury ma teraz dobrą passę, zmiata wszystkich, ale jest też bardziej czuły na ciosy, niż był wcześniej. Daje się też dużo częściej trafiać niż kiedyś, a w wadze ciężkiej nie można w pełni ufać komuś, kto tak daje się trafiać. On sam przyznał, że jest wrażliwy na uderzenia, ale dzięki temu też jest ekscytującym zawodnikiem - dodaje szkoleniowiec "Bronze Bombera".

Do starcia Joshuy z Furym może dojść 3 grudnia w Cardiff, o ile obozy oby stron osiągną porozumienie w kwestiach kontraktowych. W piątek przygotowana przez team "Króla Cyganów" propozycja kontraktu została przesłana ekipie AJ-a.