Patronat medialny


 

David Haye uważa, że Anthony Joshua (24-2, 22 KO) powinien w rewanżu z Oleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO) pójść na całość i postawić na "brudny" boks.

- W pierwszej walce AJ nie walczył tak, jak się spodziewałem. Niw walczył w sposób, który zwiększyłby jego szansę na wygraną - mówi "Hayemaker" cytowany przez "Mirror". - Według mnie zastosował najgorszą możliwą taktykę na mańkuta. Oddał Usykowi pole, był ostrożny w półdystansie. Nie dostał żadnego ostrzeżenia od sędziego, bo nigdy nie przycisnął Usyka. Myślę, że Joshua obejrzał walkę i będzie wiedział co robić.

- Anthony ma wokół siebie dobry team, który wpoi mu, że to nie ma być pojedynek bokserski, ale ostra bitka od pierwszego gongu. Powinien bić się na granicy odebrania punktu lub dyskwalifikacji. Powinien wykorzystać swoją fizyczność, bo takiego drugiego jak on nie ma w wadze ciężkiej - ocenia Haye.

Joshua i Usyk skrzyżują rękawice 20 sierpnia na gali organizowanej w mieście Dżudda w Arabii Saudyjskiej. W Polsce transmisję z imprezy przeprowadzi prawdopodobnie platforma DAZN.