Patronat medialny


 


Kubrat Pulew (28-1, 14 KO) przeprasza za swoje słowa na temat Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO), które jego zdaniem zostały "wyrwane z kontekstu". Bułgar ostatnio zapytany o atuty swojego rywala oświadczył, że AJ "ma mocny cios i jest bardziej niż on opalony."

- Nigdy, w żadnych okolicznościach, nie pozwoliłbym sobie na dyskredytowanie innego człowieka z powodów rasowych, etnicznych czy religijnych - przekonuje Pulew. - Nigdy nie zdarzyło mi się znieważyć innego sportowca z powodu jego koloru skóry. 

- Wśród moich przyjaciół mam osoby różnych ras, różnego pochodzenia, wszyscy są świetnymi i wartościowymi ludźmi. Jeśli jednak ktoś poczuł się urażony moją wypowiedzią, mam nadzieję, że postara się zrozumieć, co chciałem przekazać, a jeśli nie, to niech chociaż przyjmie moje przeprosiny - apeluje bułgarski pięściarz i dodaje: - Przy okazji chciałbym Joshui z okazji urodzin życzyć szczęścia i zdrowia - to liczy się teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Kubrat Pulew i Anthony Joshua skrzyżują rękawice 12 grudnia w Londynie. Stawką pojedynku będą pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej.