onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

 

 

 
Anthony Joshua (20-0, 20 KO) zaskoczył ostatnio bokserskich kibiców serią wpisów na Twitterze adresowanych do czołowych ciężkich globu. "Zrób formę, ty tłusty poj***!" - brzmiał jeden z tweetów skierowanych do Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO). Mistrz świata WBA i IBF w rozmowie ze Sport360 skomentował swoje internetowe wynurzenia.

- Staram się być profesjonalistą, ale pamiętajmy, że to jest sport walki i czasem ogień spotyka się z ogniem - stwierdził AJ. - Czasami gdy jakiś pies szczeka tyle razy, to w końcu drugi musi się odgryźć, żeby tamten podkulił ogon. Tak trzeba postępować z Tysonem Furym i to właśnie zrobiłem, musiałem się odgryźć.

- Ja nie jestem psem, który ujada ciągle na podwórku. Ja warknę raz i tyle. Dopóki nie będziemy walczyć, nie zamierzam wrzeszczeć i krzyczeć przez kolejne miesiące - dodał Anthony Joshua.

Komentarze   

-6 #1 I Polski Mistrz Świata Wagi Słomkowej 2017-11-14 18:48
Wyszło szydło z worka i zaklina rzeczywistość, a pelikany to łyknął mówiąc że deszcz pada
+7 #2 ALiBudda 2017-11-14 19:08
A co w tym złego, że odgryzł się tłuściochowi który cały czas po nim jedzie? I tak zrobił to zbyt łagodnie.
Cygański hipokryta zasługuje na konkretne manto, bo sam jest antyreklamą jakiegokolwiek sportu... chyba, że w waleniu krechy na czas przeplatanym z jedzeniem fast foodów.
+5 #3 MLJ 2017-11-14 20:41
Zaczepial go ostatnio i Fury i Wilder i Parker, to się chłop odgryzł. I tak AJ jest wyjątkowo opanowany. I to między innymi w nim cenię. Pozostali to pozerzy i krzykacze..
-4 #4 Cruiserweight33 2017-11-14 21:58
Zwykłe prostactwo i tyle.
-5 #5 I Polski Mistrz Świata Wagi Słomkowej 2017-11-14 22:07
Cytat z ALiBudda:
A co w tym złego, że odgryzł się tłuściochowi który cały czas po nim jedzie? I tak zrobił to zbyt łagodnie.
Cygański hipokryta zasługuje na konkretne manto, bo sam jest antyreklamą jakiegokolwiek sportu... chyba, że w waleniu krechy na czas przeplatanym z jedzeniem fast foodów.


Pokaż mi drugiego takiego boksera który w takim stylu zdetronizował mistrza że wszystkim kopary opadły?
Jak możesz mówić o nim antyreklama sportu. Ilu ludzi nie radzili sobie z sukcesami i upadali , a Fury ma siłę by się odbudować po wszystkim co go spotkało. To jest niesamowita historia tego człowieka.
To on przywrócił nam wagę ciężka. Bez niego do dziś bys majaczył na Kliczkę pewnie.

A mówienie o kimś tłusty .. to dno . Wiele osób boryka się z otyłością jest to choroba , takie słowa uchodzą mu płazem. Jakoś Fury nie zboża się do tego poziomu i nie komentuje jego fizycznosci np. Koloru jego skóry.
+6 #6 Granda 2017-11-14 22:27
[quote name="I Jakoś Fury nie zboża się do tego poziomu i nie komentuje jego fizycznosci np. Koloru jego skóry.

"z twoim młodszym braciszkiem AJ-em rozprawię się tak samo jak z tobą, zabawię się z tą dziw**" - rzeczywiście, subtelna krytyka...
żeby Fury musiał osiągnąć poziom AJ to nie musiały się zniżać, ale wejść na wysoką drabinę.
Oczywiście jeżeli ktoś nazwie Tysona ćpunem to będzie coś okropnego, bo przecież wiele osób zmaga się z narkomanią.
AJ może jest dobrze prowadzony przez sztab, może ma taki a nie inny wizerunek- ale to tylko oznacza, że mimo młodego wieku ma olej w głowie. I jest pozytywne- bo ktoś widocznie doszedł do wniosku, że popularność można zyskać spokojem i wyważeniem, a nie trash-talkiem i tego typu głupotami. I osobiście wolę, żeby dzieciaki czy młodzież brała przykład z tego co prezentuje Joshua (choćby to był efekt działań marketingowych) , niż z działań Fury'ego.
Moim zdaniem Fury nigdy już nic znaczącego nie osiągnie.
#7 ALiBudda 2017-11-15 08:47
@Mistrzu wagi słomkowej
Z całym szacunkiem dla Ciebie, ale o jakim opadaniu kopary Ty mówisz? Chyba o opadaniu powieki, bo ta walka była nudna jak flaki z olejem (przecież tam było kilka ciosów na rundę). A jeśli już prosisz o przykład, to Buster Douglas zdecydowanie bardziej sensacyjnie zdetronizował Tysona, tylko że Mike'a Tysona.

Fury zdobył pasy, zaliczył zero obron, zaczął chlać, ćpać mataczyć w sprawie rewanżu z Władkiem, a do tego na konferencjach jeszcze był wręcz dumny z tego, że ma bandzioch jak zawodnik sumo (cały czas go wystawiał na pokaz).

Poprawność polityczna w boksie... nie popadajmy w skrajności, że nazwanie kogoś "tłustym" od razu urazi uczucia wszystkich ludzi przy kości. Taki jest Trash talk, to cześć tego sportu. Obejrzyj sobie Świat wg Bundych... tam w każdym odcinku były docinki o grubych babach i nikt nie płakał z tego tytułu.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze