Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Oleksandr Usyk (21-0, 14 KO) nie zmierzy się z zastępczym rywalem i poczeka na powrót do zdrowia Tysona Fury'ego (34-0-1, 24 KO). Pojedynek o cztery mistrzowskie pasy wagi ciężkiej wraz z wszystkimi innymi walkami planowanymi na 17 lutego w Rijadzie odbędą się w innym terminie - poinformował Turki Alalashikh.

- Pierwotnie zaplanowana na 17 lutego walka w ramach Riyadh Season, zostanie przełożona na późniejszy termin, a pieniądze za bilety zostaną zwrócone - informuje oświadczenie wydane przez inwestorów z Arabii Saudyjskiej.

- Po tym jak sztab medyczny oceni kontuzję Fury'ego, będziemy mogli udzielić bardziej precyzyjnych informacji na temat nowej daty walki. Wszystkie strony zaangażowane w organizację tego wydarzenia będą pracować, aby jak najszybciej wyznaczyć nowy termin pojedynku - informują Saudyjczycy.

Na czerwiec planowana jest walka unifikacyjna w wadze półciężkiej pomiędzy Arturem Beterbijewem i Dmitrijem Biwołem. Niewykluczone, że do walki unifikacyjnej Usyka z Furym dojdzie podczas tej samej imprezy.