Patronat medialny


 


Polsat Sport pokaże na żywo zaplanowaną na 28 listopada galę w Los Angeles, której główną atrakcją będzie walka pomiędzy Mikem Tysonem i Royem Jonesem Jr. Pojedynek dwóch pięściarskich legend odbędzie się w hali Staples Center, jednak bez udziału publiczności.

Pięściarze stoczą walkę pokazową zakontraktowaną na osiem rund, które będą trwały po 2 minuty. Andy Foster z komisji sportu w stanie Kalifornia poinformował, że Tyson i Jones dostali instrukcje dotyczącą tego wydarzenia oraz mają instrukcje, że rywalizacja nie powinna być niczym więcej, niż "twardym sparingiem".

Byli mistrzowie świata zaboksują także o specjalny pas. Trofeum będzie nazywało się WBC frontline Battle Belt. Na pasie widoczne będą podobizny "Żelaznego" i RJJ oraz napis Black Lives Matter. 

W ostatnią sobotę listopada na ring wróci również były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Badou Jack (22-3-3, 13 KO), który zmierzy się z Blakem McKernanem (13-0, 6 KO). Dla Szweda będzie to powrót na ring po niespodziewanej porażce z Jeanem Pascalem.