Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Floyd Mayweather JrFloyd Mayweather, ojciec mistrza świata w pięciu kategoriach wagowych Floyda Mayweathera Jr uważa, że pojedynek z Shanem Mosleyem (46-6-1, 39 KO) będzie dla Manny'ego Pacquiao (52-3-2, 38 KO) sprawdzianem czystości jego sportowych osiągnięć. Amerykanin przekornie stwierdził, że Filipińczyk udowodni, że nie zażywa żadnych niedozwolonych środków jedynie jeśli będzie miał w tej walce bardzo duże kłopoty.

- Pacquiao jest łatwy do trafienia, a Shane bije bardzo mocno. Jeśli Shane potrafił zachwiać moim synem, to będzie musiał też zachwiać Pacquiao. Jeśli Pacquiao nie poczuje żadnego z jego czystych ciosów i nawet nie drgnie kiedy przyjmie na szczękę uderzenie Mosleya, to dla mnie wszystko będzie jasne. Jakby Floyd przyjmował takie ciosy od większych pięściarzy i w ogóle ich nie odczuwał, to już by prowadzili śledztwo na jego temat - powiedział Mayweather.

- Ja jestem pewien, że Pacquiao nie poczuje nawet uderzeń Mosley. Będą spływać po nim jak woda - przekonuje Amerykanin.

Floyd Mayweather to jeden z inicjatorów teorii mówiącej, że Manny Pacquiao przyjmuje przez ostatnie lata w czasie przygotowań do walk niedozwolone substancje.