onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Jedyny w historii boksu mistrz ośmiu kategorii wagowych Manny Pacquiao (60-7-2, 39 KO) zakończył przygotowania do sobotniej walki z Adrienem Bronerem (33-3-1, 24 KO). Filipińczyk tym razem sparował zdecydowanie mniej, niż w trakcie treningów do poprzednich występów.

- On już nie potrzebuje tylu rund. Wcześniej sparował nawet po 300 rund w czasie przygotowań. Tym razem było ich ok. 150. Jego organizm reaguje już inaczej na obciążenia - mówi Freddie Roach, który po jednej walce przerwy wrócił do narożnika Pacquiao.

W sesjach sparingowych Pacquiao pomagali Arnold Gonzalez, George Kambosos Jr oraz Lydell Rhodes. Pierwszy etap przygotowań Pacquiao spędził w Manilli, zaś ostatnie tygonie w Los Angeles.

Pojedynek Pacquiao z Bronerem o pas WBA wagi półśredniej będzie głównym wydarzeniem gali organizowanej w Las Vegas. Transmisja w TVP Sport.

Komentarze   

#1 valentino33 2019-01-13 15:51
WIdzę taki...nie wiem jak to nazwać bo trochę popiłem...trend ? Co raz więcej zawodników (i mma i boks) odchodzi od częstych i intensywnych sparingów przed walkami. Taki odkrywczy koment;p

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze