onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

 

 

 

W sobotę na gali w Las Vegas dojdzie do walki mistrza świata WBC, WBA i IBF wagi średniej Giennadija Gołowkina (37-0, 33 KO) z Saulem Alvarezem (49-1-1, 34 KO). Tom Loeffler, promotor pięściarza z Kazachstanu, zapewnia, że "GGG" traktuje ten pojedynek bardzo poważnie.

- Nigdy nie widziałem tak skoncentrowanego i zmotywowanego Gołowkina. On wie, że takie walki zapamiętuje historia boksu. Oczywiście zawsze traktował każdego z szacunkiem i trenował na 100%, ale teraz dołożył coś ekstra, bo zdaje sobie sprawę, jak trudna to może być walka - mówi Loeffler.

- Spodziewam się, że mimo wszystko Gołowkina zdominuje Canelo. Moim zdaniem on będzie dla niego za silny, chociaż nie zdziwi mnie, jak pojedynek potrwa pełen dystans, a Canelo sprawi Gołowkinowi takie problemy, jakich nie sprawił nikt wcześniej. To po prostu świetna walka, którą trzeba zobaczyć - przekonuje promotor Gołowkina.

W ostatnich ringowych występach Gołowkin pokonał na punkty Daniela Jacobsa, z kolei Alvarez wygrał na pełnym dystansie z Julio Cesarem Chavezem Jr.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze