Patronat medialny


 

Oscar De La Hoa jest zdania, że Floyd Mayweather Jr nigdy nie zdecyduje się na walkę w UFC, a publikowane przez niego ostatnio w mediach społecznościowych filmiki nagrane w "klatce" to tylko kolejna próba zwrócenia na siebie uwagi.

Zapytany, czy "Money" może starać się odebrać część zainteresowania ogłoszonemu niedawno rewanżowemu starciu Saula Alvareza z Gienadijem Gołowkinem, jak to uczynił przed pierwszą walką pięściarzy,  De La Hoya odparł: - Oczywiście, ale OK. Nasz pojedynek sprzeda 3 miliony PPV, nie mamy czym się martwić.

- Floyd lubi być w centrum uwagi, nie chce, by mówiło się o kimś innym. On nigdy nie wystąpi w UFC - dodał szef grupy Golden Boy Promotions.

W ubiegłym roku Floyd Mayweather Jr zorganizował swoją bokserską konfrontację z czempionem UFC Conorem McGreorem na niespełna miesiąc przed promowaną przez De La Hoyę walką Gołowkina z Alvarezem. Pojedynek okazał się finansowym hitem i z pewnością w pewnym stopniu wpłynął niekorzystnie na sprzedaż PPV z boju "GGG" kontra "Canelo".