Patronat medialny


 

MayweatherFloyd Mayweather Jr (41-0, 25 KO) nigdy nie ukrywał, że zawsze lubił gdy na nim była skupiona uwaga wszystkich fanów szermierki na pięści. Obecnie jednak bardziej niż kibice, na każdy ruch Amerykanina wyczekuje coraz większa grupa pięściarzy, których przyszłość zależy właśnie od tego czy "Money" podpisze w najbliższych dniach kontrakt na pojedynek wszech czasów z Mannym Pacquiao (51-3-2, 38 KO).

Jeśli Mayweather w końcu sygnuje umowę, to w grudniu obejrzymy rewanż pomiędzy Antonio Margarito (38-6, 27 KO) i Miguelem Cotto (35-2, 28 KO). Jeśli tak się jednak nie stanie, to Margarito w listopadzie najprawdopodobniej skrzyżuje rękawice z Pacquiao, a Cotto stanie się głównym kandydatem do pojedynku z Julio Cesarem Chavezem Jr (41-0-1, 30 KO).

Oprócz tego cały czas należy pamiętać, że telewizja HBO nie ma zaplanowanych praktycznie żadnych gal na drugą połowę tego roku trzymając w sejfie ogromną część swojego budżetu przeznaczonego na realizację gal bokserskich również w oczekiwaniu na decyzję pięściarza rodem z Grand Rapids w stanie Michigan.