Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Floyd Mayweather Jr. (41-0, 25 KO) uważa, że sposób na pokonanie Manny'ego Pacquiao (53-3-2, 38 KO) nie jest żadną tajemnicą, bo Filipińczyk już wcześniej przegrywał, a tego jak pokonać Mayweathera nie wie nikt, bo nigdy nie doznał porażki na zawodowych ringach.

Mayweather powiedział też, że dziennikarze są nieobiektywni i chwalą Pacquiao za zwycięstwa, za które on jest krytykowany. 

- Mówiłem to już wcześniej. Pacquiao przegrywał już w przeszłości. Dwa razy został znokautowany. Ma trzy porażki, dwa razy remisował. Sposób na pokonanie Pacquiao został już odkryty. Nikt natomiast nie odkrył sposobu na pokonanie Floyda Mayweathera Jr. - mówi "Money". - Kiedy ja pokonuje swoich rywali, słyszę że są za mali, za wolni, albo mają najlepsze lata za sobą. Kiedy Pacuqiao z nimi wygrywa, jest za to  chwalony. Ja walczę z nimi pierwszy, a on dostaje jedynie resztki po tym co zostało z tych bokserów po walce ze mną. Jeśli wy chcecie pisać coś na ten temat, to piszcie prawdę. Tylko o tyle proszę. Mam do ciebie jedno pytanie. Podaj mi jedno nazwisko jakiegoś sportowca, nie tylko ze świata boksu, który nie doznał ani jednej porażki przez 15 lat kariery.