Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Tony Bellew zasugerował na Twitterze, że Artur Beterbijew (20-0, 20 KO), który w sobotę zastopował Calluma Smitha, broniąc pasów IBF, WBO i WBC wagi półciężkiej, może stosować środki dopingujące.

- Beterbijew to bestia i zawodnik, który z wiekiem staje się coraz silniejszy, aż trudno w to uwierzyć. Callum był dzielny jak żołnierz, który poszedł na wojnę i dał z siebie wszystko, zmierzył się z tym potworem na jego podwórku. Jestem bardzo sfrustrowany, bo chciałbym powiedzieć więcej! - napisał Bellew, dodając później: - Oczywiście każdy chciałby zobaczyć teraz Biwoła z Beterbijewem. To świetna walka, ale pokażcie mi zawodnika, który z wiekiem tak zyskuje na sile! On ma 39 lat i staje się coraz bardziej destrukcyjny. Fizycznie to zwykle nie jest możliwe, ale jemu to się udaje. Trzeba się bliżej przyjrzeć naszemu sportowi, jak kiedyś baseballowi!

Warto przypomnieć, że przed pojedynkiem Beterbijewa ze Smithem pojawiła się informacja o "atypowych" wynikach kontroli antydopingowej u czempiona pod kątem hormonu wzrostu i testosteronu. Zlecone natychmiast badania dodatkowe dały wynik negatywny.