Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


Errol Spence Jr (28-0, 22 KO) i Terence Crawford (39-0, 30 KO) emanowali pewnością siebie podczas wczorajszej konferencji prasowej anonsujące walkę o cztery pasy kategorii półśredniej. 

- Była kiedyś era Sugar Raya Robinsona, była era Marvina Hagglera, Tommy'ego Hearnsa, Floyda Mayweathera, a teraz przekonacie się, że nastała era Terrence'a Crawforda. On nazywa siebie wielką rybą, ale zobaczycie, co się dzieje, gdy się rybę wyciągnie z wody! Zdobędę bezdyskusyjne mistrzostwo w dwóch kategoriach wagowych i zostanę najlepszym pięściarzem tej epoki! - odgrażał się Crawford, który do ringu wniesie mistrzowski tytuł federacji WBO.

- Nie ma mowy! Ty z nikim mocnym nie walczyłeś, nie pokonałeś nikogo znaczącego. Bezdyskusyjny mistrz w 140 funtach? Z kim walczyłeś w 135? Były dawniej walki De La Hoyi z Trinidadem, Sugar Raya, Hearnsa,  a teraz mamy naszą walkę z Crawfordem, 29 lipca zobaczycie, jak ugotuję tę langustę [ang. craw-fish]! - ripostował Spence, który między liny wkroczy jako czempion IBF, WBC i WBA.