onet.pl sport


ARTV Chicago
Przegląd Sportowy

   
BRK Gladiator

Patronat medialny

 

 

 

 

Ostatnio zarejestrowani

  • S.L.16SpoX84GhosTK.O
  • Polski zawodnik
  • Zeakk
  • person_95
  • garcia34

<a href="https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/boxing-night/" target="_blank"><img src="http://www.ringpolska.pl/images/banners/legionowo_2017_noflash.jpg"></a>

Mistrz świata WBO wagi średniej Billy Joe Saunders (24-0, 12 KO) deklaruje, że jest otwarty na pojedynek unifikacyjny z czempionem WBA, WBC i IBF Gienadijem Gołowkinem (37-0, 33 KO), do którego mogłoby dojść 11 czerwca w ojczyźnie "GGG" Kazachstanie.

- Mogę z nim walczyć wszędzie, nie mam nic przeciwko boksowaniu w Kazachstanie - mówi niepokonany Brytyjczyk. - Gołowkin jest silny, ale można go wypunktować. Technik zawsze pokona siłacza, a on nie mierzył się jeszcze z kimś tak sprytnym jak ja. 

- Znam jego słabe strony i potrafię je wykorzystać. Chcę się sprawdzić, jak naprawdę dobry jestem. Wiem, że mogę go pokonać - zapewnia Saunders i dodaje: - Jestem teraz u szczytu formy i chcę walczyć z najlepszymi. Chcę dać to kibicom. Gołowkin chce pasa WBO, a ja go mam. Jestem gotów położyć go na szali!

Gienadij Gołowkin w sobotę pokonał na punkty Daniela Jacobsa. Billy Joe Saunders po raz ostatni boksował w grudniu, wygrywając po dwunastu rundach z Arturem Akawowem.

Nie masz uprawnień do komentowania

ISSN: 2082-9760

Najnowsze komentarze