Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Rafael Marquez- Kontuzja jest w pełni zaleczona, trenuje na pełnych obrotach - mówi były mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych Rafael Marquez  (39-5, 35 KO) po wznowieniu przygotowań do zaplanowanej na 6 listopada walki z mistrzem świata WBO wagi piórkowej Juanem Manuelem Lopezem (29-0, 26 KO). Początkowo starcie tych pięściarzy było zaplanowane na 18 września, jednak kontuzja kciuka Meksykanina spowodowała przesunięcie terminu tej ciekawie zapowiadającej się potyczki o kilka tygodni.

- To będą najlepsze przygotowania w mojej karierze. Jestem gotowy na ciężką pracę i liczę, że znajdę się w szczytowej formie kiedy przyjdzie mi wyjść do ringu z Lopezem. Zamierzam dać fanom to na co zasługują czyli nic innego jak walkę roku - zapowiada Marquez.

- Na razie pracuję nad siłą i sparuję z dużo większymi pięściarzami. Później przejdę do podtrzymywania szybkości, a każdy z tych elementów powinien być gotowy na czas walki - mówi Meksykanin, dla którego starcie z Portorykańczykiem będzie trzecim występem w karierze w wadze piórkowej.