Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


13 listopada podczas gali na której wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek Manny'ego Pacquiao (51-3-2, 38 KO) z Antonio Margarito (38-6, 27 KO), dojdzie też do kilku innych ciekawie zapowiadających się pojedynków.

Po dotkliwej porażce z Sergio Martinezem na ring powróci były mistrz kategorii średniej - Kelly Pavlik (36-2, 32 KO), który zmierzy się z potrafiącym sprawiać niespodzianki Bryanem Verą (17-5, 11 KO). Pojedynek odbędzie się w kategorii super średniej. 

Znakomicie zapowiada się walka jednego z najlepszych bokserów amatorskich w historii - Guilermo Rigondeaux (6-0, 5 KO) z Ricardo Cordobą (37-2-2, 23 KO). Kubańczyk w zaledwie 7. zawodowej walce stanie przed szansą wywalczenia pasa tymczasowego mistrza świata WBA kategorii super koguciej, ale nie będzie miał łatwego zadania w walce z doświadczonym i walecznym Panamczykiem.

Na ringu w Arlington zaprezentuje się także prospekt kategorii półśredniej - Mike Jones (22-0, 18 KO), który zostanie poddany najpoważniejszemu testowi w dotychczasowej karierze - jego rywalem będzie Jesus Soto Karass (24-4-3, 16 KO).

Ponadto kolejną walkę na zawodowych ringach z mniej wymagającym rywalem stoczy uważany za jednego z najbardziej utalentowanych pięściarzy młodego pokolenia - Jose Benavidez (8-0, 8 KO).