Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Martinez WilliamsW czwartek w Nowym Jorku odbyła się konferencja poświęcona zaplanowanej na 20 listopada w Atlantic City walce Paula Williamsa (39-1, 27 KO) z Sergio Martinezem (45-2-2, 24 KO). Stawką rozgrywanego w umownym limicie 157 funtów starcia, które będzie rewanżem za wygraną przez "Punishera" potyczkę z grudnia 2009 roku, będzie należący do Argentyńczyka pas WBC wagi średniej.

- Nikt nie chce walczyć z Paulem Williamsem, podobnie jak nikt nie chce walczyć ze mną. Dlatego musimy boksować ze sobą - powiedział na spotkaniu z żurnalistami czempion z Ameryki Południowej. - Inni nie bez powodu nie chcą z nami się mierzyć. Z drugiej strony jest znakomity powód, byśmy my dwaj znów spotkali się w ringu. Każdy chce zobaczyć tę walkę, postaramy się o podobne show jak za pierwszym razem.

- Wiem, że Sergio wyjdzie na ring, by walczyć i nie będzie mi kazał czekać na walkę do ostatnich minut. To będzie znakomite widowisko dla wszystkich fanów boksu - zapewnił "Punisher". - On ma coś, czego ja chcę. Chcę jego pasów i moją robotą jest wyjść na ring i mu je odebrać. Tym razem zobaczycie prawdziwe fajerwerki. Nie wiem, ile to potrwa - dwanaście, pięć, cztery czy jedną rundę, ale będzie będzie się działo! Już nie mogę się doczekać!