Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Koszulka RPZapraszamy do udziału w kolejnym weekendowym konkursie ringpolska.pl, w którym nagrodą jest tym razem T-shirt ringpolska.pl opatrzony autografami gwiazd światowego pięściarstwa - mistrza świata w dwóch kategoriach wagowych Zaba Judah, mistrza świata wagi junior ciężkiej Enzo Maccarinelliego, mistrza świata wagi lekko półśredniej Juniora Wittera, mistrza świata kategorii junior średniej oraz średniej Sergio Martineza, a także dobrze znanego polskim kibicom byłego czempiona wagi junior ciężkiej Giacobbe Fragomeniego.

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody, wystarczy do niedzieli, godz. 23.00 nadesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prawidłową odpowiedź na dwa pytania konkursowe. Oto pierwsze z nich: Jedna z pierwszych pięciu zawodowych walk Enzo Maccarinelliego była transmitowana w jednej z polskich stacji telewizyjnych. Prosimy o wskazanie kto był wówczas rywalem Walijczyka oraz która stacja telewizyjna pokazywała tę galę ?

Drugie pytanie ukaże się jutro w godzinach popołudniowych. Prawidłową odpowiedź na pierwsze pytanie należy nadesłać dzisiaj do godz. 23.00. Uwaga! Konkurs przeznaczony jest tylko dla zarejestrowanych Czytelników ringpolska.pl, dlatego prosimy w mailu podać swoją nazwę użytkownika ringpolska.pl. {jcomments on}