Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Antonio MargaritoPo tym jak Antonio Margarito (38-6, 27 KO) został przyłapany na próbie oszustwa przed walką z Shanem Mosleyem, Meksykanin nie tylko stracił bokserską licencję na terenie Stanów Zjednoczonych, ale podjął także decyzję o rozstaniu się ze swoim dotychczasowym szkoleniowcem Jevierem Capetillo. Margarito nawiązał od tego roku współpracę z byłym zawodowym mistrzem świata Robertem Garcią, który już w poprzedniej walce Meksykanina pokazał, że chce zmienić styl boksowania swojego nowego podopiecznego.

- Wcześniej Antonio wychodził do ringu z nastawieniem, przyjmę trzy ciosy, ale oddam mój jeden mocny. Wierzył, że jak przyjmie cios to zawsze będzie mógł oddać i szedł po prostu na wyniszczenie. Teraz to się zmieni, myślę że wszyscy widzieli to już w jego majowym występie. Świat zobaczy innego Margarito, Pacquiao bardzo się zdziwi kiedy wyjdzie do ringu. Na pewno nie wykorzenię wszystkich jego nawyków, jeśli Manny będzie chciał iść na wojnę, to będzie miał wojnę. Chcemy się skupić na boksowaniu i wykorzystywaniu naszej przewagi warunków fizycznych, ale na wojnę jesteśmy zawsze gotowi - mówi Garcia.

Do pojedynku Antonio Margarito z Mannym Pacquiao dojdzie 13 listopada. Wciąż nie wiadomo gdzie dokładnie odbędzie się walka. Obecnie faworytem do zorganizowania gali jest Dallas.