Patronat medialny


 


Roger BloodworthRoger Bloodworth, główny trener Tomasza Adamka (41-1, 27 KO) jest bardzo zadowolony z trwających już blisko dziesięć tygodni przygotowań "Górala" do walki z Michaelem Grantem (46-3, 34 KO). Szkoleniowiec twierdzi, że obóz przygotowawczy do pojedynku z Amerykaninem był dużo bardziej efektywny niż ten przed kwietniowym starciem z Chrisem Arreolą. Bloodworth jest także bardzo zadowolony z kondycji psychicznej polskiego pięściarza, który spokojnie znajduje czas, by łącząc obowiązki rodzinne z karierą sportową.

- Różnica pomiędzy Adamkiem z dzisiaj i Adamkiem trenującym do Arreoli jest taka, że teraz jest w pełni zadowolony z tego gdzie i z kim trenuje. Jest czas na relaks, na rodzinę, na ciężki trening, to sprzyja rozwojowi. On bardzo kocha swoją rodzinę więc myślę, że jest dużo bardziej szczęśliwy tutaj - mówi Amerykanin nawiązując do poprzedniego obozu treningowego Adamka, który odbywał się w Teksasie pod okiem Ronnie Shieldsa.

- Jeśli do rodzinnego szczęścia dodamy fakt, że Tomasz ciągle się uczy, to mamy pełny sukces. Stan umysłu jest bardzo ważny, mówi wiele o pięściarzu. Tomasz jest zrelaksowany, pewny siebie i pewny wygranej. W Adamku w ogóle nie ma strachu, podoba mi się to co widzę - podkreślił Bloodworth, który ma już kilka gotowych scenariuszy na pojedynek z Grantem.

- Możemy pokonać Granta na kilka sposobów: ruszać się dookoła niego i punktować, zepchnąć go do defensywy i po prostu się po nim "przejechać" albo stać na środku ringu i skutecznie kontrować wszystkie jego ruchy. Jeden z tych trzech scenariuszy na pewno będzie miał miejsce 21 sierpnia. Każdy z tych wariantów mamy dobrze przećwiczony - zakończył trener "Górala".