Adrien Broner (26-0, 22 KO) pokonał przez techniczny nokaut w piątej rundzie Gavina Reesa (37-2-1, 18 KO) i obronił tytuł mistrza świata WBC wagi lekkiej. Walijczyk padał na deski dwukrotnie przed przerwaniem walki.

Rees w pierwszych minutach zaskoczył Amerykanina, rzucił się do ataku i trafiał kombinacjami ciosów w półdystansie. Brytyjczyk starał się wykorzystywać nisko opuszczoną lewą rękę rywala, jednak od drugiego starcia pojedynek zdominował Broner. "The Problem" trafiał prawymi prostymi i lewymi sierpowymi. Pierwszy raz Ress wylądował na deskach w czwartej rundzie po uderzeniu z prawej ręki, w piątym starciu Walijczyk padał na ring po ciosie na wątrobę. Kilka sekund przed końcem tego starcia narożnik Brytyjczyka rzucił ręcznik i poddał swojego pięściarza.