Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Floyd MayweatherŚrodowisko bokserskie coraz głośniej krytykuje pomysł Manny'ego Pacquiao (51-3-2, 38 KO), który zaproponował Antonio Margarito (38-6, 27 KO) walkę w umownym limicie wagowym 150 funtów o tytuł wagi junior średniej. Po fali krytyki jaką zaraz po ogłoszeniu tego faktu zgłosili amerykańscy dziennikarze, kolejną osobą której sposób działania Filipińczyka nie podoba się jest Floyd Mayweather, ojciec mistrza świata w pięciu kategoriach wagowych Floyda Mayweathera Jr.

- Jak wszyscy mogą pozwolić na to, żeby Pacquiao dyktował warunki i wagę jaką musisz mieć dzień przed walką oraz w dniu walki. To jest śmieszne. Jeśli on nie potrafi walczyć na równych warunkach z większymi od siebie, to niech tego nie robi. Powinien w końcu spróbować jakiegoś wyzwania, walczyć z prawdziwymi rywalami. To co robi to bzdura. On na pewno nie jest najlepszy na świecie bez podziału na kategorie wagowe - uważa Mayweather, który nie daje Margarito żadnych szans w starciu z Filipińczykiem.

- Jeśli Margarito będzie musiał zrzucać dodatkowe kilogramy, to dostanie straszne lanie. Szczerze mówiąc, nawet bez zrzucania wagi Pacquiao pokonałby go, to nie jest dla niego żaden rywal - zakończył Amerykanin.