Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Juan Manuel MarquezMistrz świata w trzech kategoriach wagowych Juan Manuel Marquez (50-5-1, 37 KO), który w sobotę po blisko rocznej przerwie powróci na zawodowe ringi twierdzi, że jeśli dojdzie do wyczekiwanej przez całe bokserskie środowisko walki wszech czasów pomiędzy Floydem Mayweatherem Jr i Mannym Pacquiao, to Amerykanin wyjdzie z tej konfrontacji zwycięsko.

- Mayweather ma bardzo trudny styl do walki i dzięki temu, by wygrał. Jego głównym atutem jest to, że bardzo trudno go trafić. Jest bardzo trudnym pięściarzem do walki - twierdzi Meksykanin, który cały czas zgłasza chęci do trzeciej walki z Mannym Pacquiao. W dwóch poprzednich starciach z Filipińczykiem Marquez zanotował remis oraz niejednogłośną porażkę na punkty.

- Pacquiao sie mnie boi. Jeśli kiedyś dojdzie do mojej walki z Pacquiao to zdobędę pas w czwartej kategorii wagowej. On nie chce ze mną walczyć ponieważ po prostu się boi - mówi pięściarz o pseudonimie "Dinamita".

W sobotę Marquez stoczy rewanżowy pojedynek z Juanem Diazem (35-2, 23 KO), którego stawką będą pasy mistrzowskie federacji WBO oraz WBA wagi lekkiej.