Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Sergio Mora18 września zwycięzca pierwszej edycji reality show "The Contender" Sergio Mora (21-1-1, 6 KO) zmierzy się z byłym pięściarzem numer jeden na świecie Shanem Mosleyem (46-6, 39 KO), dla którego będzie to pierwsza walka od czasu przegranej na punkty z Floydem Mayweatherem Jr. "Latynoski wąż" liczy, że uda mu się pokonać Mosleya w podobnym stylu jak zrobił to w maju właśnie Mayweather.

- Zamierzam zrobić dokładnie to samo co Floyd. Floyd trzymał go na dystans używając swojej szybkości, refleksu, obrony i pojedynczych uderzeń. Mosley miał go gotowego do skończenia, ale mu się nie udało i w efekcie zrobiła się z tego nudna walka. Ja nie lubię brać udziału w nudnych pojedynkach. Lubię kiedy publika żyje tym co się dzieje w ringu, a wiem że Shane jest typem pięściarza, który będzie chciał mnie znokautować. Uwielbiam kiedy ktoś próbuje mnie posłać na deski bo to sprawia, że jestem bardziej czujny i lepszy. Nie jestem Mayweatherem, ale wiem, że też sobie poradzę z Mosleyem - powiedział Mora.

Sergio Mora 23 lipca miał jeszcze stoczyć walkę na przetarcie z Juanem Carlosem Candelo, jednak musiał z niej zrezygnować gdyż Shane Mosley obawiał się, że jego przyszły rywal dozna kontuzji i zaplanowana na wrzesień walka zostanie odwołana.