Remisem zakończył się pojedynek eliminacyjny do tytułu mistrza świata WBC wagi junior średniej pomiędzy Erislandym Larą (17-1-2, 11 KO) oraz Vanesem Martirosyanem (32-0-1, 20 KO). Agresywnie usposobiony Rosjanin od pierwszego gongu szedł do przodu, jednak większość jego atakował mijała się z celem. Minimalnie skuteczniejszy był boksujący z kontry Kubańczyk, jednak obaj pięściarze mieli problemu z doprowadzaniem uderzeń do celu. Pojedynek obfitował w klincze i przepychanki z obu stron. Walkę zakończyło zderzenie głowami w dziewiątej rundzie, kiedy Ormianin doznał bardzo poważnego rozcięcia łuku brwiowego. Sędzia po konsultacji z lekarzem przerwał zawody i kazał sędziom wypunktować wszystkie rundy, łącznie z trwającym niecałe pół minuty dziewiątym starciem. Jeden arbiter wskazał wygraną Lary 87-84, drugi Martirosyana 86-85, a trzeci wypunktował remis 86-86.