Mike AlvaradoMike Alvarado (32-0, 23 KO) pokonał przez techniczny nokaut w dziesiątej rundzie Breidisa Prescotta (24-4, 19 KO) podczas gali w Las Vegas. Do momentu przerwania zawodów obaj pięściarze toczyli bardzo zacięty bój o każdy centymetr ringu.

Pojedynek lepiej zaczął Kolumbijczyk, który narzucił bardzo wysokie tempo i seriami ciosów trafiał Amerykanina. Prescott zepchnął rywala do defensywy i nie dawał mu wielu okazji do kontrataków. Duża ilość wyprowadzanych ciosów zmęczyła Kolumbijczyka, który zaczął ciężko oddychać od szóstego starcia.

Alvarado wykorzystał kryzysowy moment przeciwnika i ruszył do ataku. Przez kolejne kilka minut obaj pięściarze toczyli nieustanną wymianę ciosów, która ostatecznie okazała się gorsza w skutkach dla Prescotta. Kulminacja ofensywy Amerykanina nadeszła w dziesiątej, ostatniej rundzie, kiedy to Kolumbijczyk zainkasował kilka serii ciosów podbródkowych, po których padł na deski. Prescott zdołał się podnieść, ale po kolejnych czysto trafionych uderzeniach sędzia ringowy zdecydował się zastopować rywalizację. Dla Kolumbijczyka była to pierwsza przegrana przed czasem na zawodowych ringach.