onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Były pretendent do pasa WBC wagi ciężkiej Artur Szpilka (22-3, 15 KO) rozpoczął w Hiszpanii kolejny obóz treningowy z Romanem Anuczinem. 

Rosyjski szkoleniowiec zastąpi w narożniku "Szpili" zmarłego w listopadzie Andrzeja Gmitruka. Szpilka i Anuczin mają już za sobą dwa obozu - pierwszy "zapoznawczy" w Hiszpanii, drugi w Warszawie. 

Artur Szpilka po raz ostatni boksował w listopadzie, pokonując na punkty na gali KnockOut Boxing NIght Mariusza Wacha. Termin powrotu na ring zawodnika z Wieliczki powinien zostać podany już niebawem.

Komentarze   

#1 znawca33 2019-03-13 12:48
Zadna Hiszpania nie pomoze juz.Wilder i Kownacki rozbili mu glowe i z Wachem bylo to widac jak opuszcza rece i czeka na nokaut.
+2 #2 chester 2019-03-13 12:49
Daniel Dubois - niech Szpila weźmie z nim walkę :-) . Będzie ciekawie .
-1 #3 Pawel Przedlacki 2019-03-13 16:43
Cytuję znawca33:
Zadna Hiszpania nie pomoze juz.Wilder i Kownacki rozbili mu glowe i z Wachem bylo to widac jak opuszcza rece i czeka na nokaut.


Opuszcza rece by chronic "precjoza"; u samca Alfa sa one najwazniejsze! A nuz znajdzie sie drugi Andrew -nutcracker i porozbija mu je na atomy." Przezorny zawsze ubezpieczony powiedziala zakonnica wkladajac kondoma na swiece".
-2 #4 lukas1816 2019-03-13 22:26
Podobno koniotrzep uratował życie proboszczowi ze swojej parafii,znalazł mu guza na jądrze
#5 Miras 2019-03-14 08:42
Szpilka ma poważne mankamenty, żeby podbić kat HW. Owszem może walczyć i wygrywać z bezpiecznie dobranymi przeciwnikami. A więc może funkcjonować w wybranym przez siebie zawodzie i zarabiać kasę jeszcze przez kilka lat. Ma jakieś tam umiejętności, ale te mankamenty to : słaba szczęka , przeciętny cios , słaba kondycja i wytrzymałość, marne warunki fizyczne na tle czołówki HW. I to sprawia, że Szpilka będzie zawsze zagrożony porażką przez KO z czołówką HW. Ale to nie jego wina , iż ma takie warunki jakie ma. Ale to już jego wybór przez brak roztropności i racjonalnego rozeznania a wybór przez pryzmat wysokości zarobków, że walczy w kategorii wagowej, która nie jest naturalną kat wagową. Inni może uznają, że to właśnie odwaga Artura , iż walczy w HW i wychodzi do king kongów tej kategorii.Można i tak na to patrzeć jeśli ktoś tak chce.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze