onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

 

 

 


Temat startów Artura Szpilki (20-3, 15 KO) na galach mieszanych sztuk walki organizowanych przez federację KSW pojawia się w mediach ostatnio coraz częściej. Dziś "Szpila" i jeden z włodarzy KSW Martin Lewandowski spotkali się na lunchu. Lewandowski fotografię ze spotkania opublikował w mediach społecznościowych, dopisując: "Pozdrawiamy po wspólnym lunchu wszystkich niedowiarków, sceptyków i hejterów."

- Tak, są przymiarki, by Szpilka walczył w KSW. Oczywiście, Artur chce jeszcze wykończyć tematy z boksem, ale przyszłościowo jest zainteresowany zmianą dyscypliny. Tak mi powiedział i możemy to otwarcie napisać. Artur chce, ja chcę, a życie pokaże, co z tego wyjdzie - komentuje współwłaściciel KSW.

Póki co jednak Szpilka, który w ostatnim występie przegrał z Adamem Kownackim, zamierza kontynuować karierę pięściarską. Niewykluczone, że już 2 grudnia dojdzie do długo wyczekiwanej konfrontacji pięściarza z Wieliczki z Krzysztofem Zimnochem (22-1-1, 15 KO).

Wcześniej były challenger do pasa WBC kategorii ciężkiej, który po nieoczekiwanej porażce na razie odpoczywa od mocnych treningów, ma stoczyć jedną walkę "na przetarcie" z nieco słabszym przeciwnikiem. 

Ładuję komentarze...

Komentarze   

-2 #41 Kodziro Hamura 2017-08-21 22:26
https://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/zdjecia/galeria/13722/wysyp-memow-po-sensacyjnej-porazce-szpilki-z-kownackim-galeria
+3 #42 Dragon 2017-08-21 23:05
Cytat z trebron:
Jeżeli Zimnoch teraz wygra przez ko, to szybciej mi kaktus wyrośnie, niż Szpilka odważy się wyjść do Zimnocha. Moim zdaniem wszystko zależy od wyniku najbliższej walki Zimnocha. Te 107kg to już raczej będzie robić robotę u Zimnocha.


Dokładnie tak samo uwazam. Spotkają sie tylko w przypadku kiedy Zimnoch teraz przegra i to po słabej walce i najlepiej przez ko. Jesli wygra i okaże sie ze przy 107 kg jest jeszcE silniejszy to Szpilka do niego w życiu nie wyjdzie ..
#43 Grubykot 2017-08-22 00:58
dzifka zwana szpilka za $ zrobi wszystko. zreszta jego super dama tez na targowku za $ ssala
#44 paris platynov 2017-08-22 06:46
A moze chodzi o jakas walke Szpilki w boksie z zawodnikiem MMA taka polska walka mayweather vs mcgregor? Tak czy siak dać mu Różala ;)
-2 #45 Miras 2017-08-22 09:19
Ale Wy się podniecacie,prz eżywacie , jesteście tak samo emocjonalni czy rozchwiani emocjonalnie jak Artur. Z Waszej strony jest nadinterpretacj a wypowiedzi pana Lewandowskiego . Dajcie na luz z tymi wielkimi słowami - honor , godność itd. To jest dobre słownictwo w sporcie amatorskim . Szpilka wykonuje wybrany przez siebie zawód - BOKS a w przyszłości być może zmieni swój zawód z boksu na MMA. I weźcie na luz, że w boksie zawodowym pięściarz walczy dla kibiców dla ojczyzny itd. Szpilka i inni pięściarze wykonując swój zawód walczą przede wszystkim dla siebie tzn dla pieniędzy dla wypłaty jak przeciętny Kowalski wykonujący jakikolwiek zawód. Bóg, honor, ojczyzna to słowa w ogóle nie pasujące do boksu zawodowego czy innych zawodowych dyscyplin sportowych.Tak jak zwykły Kowalski zmienia zawód na lepszy dla siebie na lepiej płatny tak i Szpilka może zmienić dotychczasowy wykonywany przez siebie zawód na inny w którym zarobi więcej czy odnajdzie się lepiej.
-1 #46 Miras 2017-08-22 09:34
Jak sam Artur mówił a to potwierdzał pan Wasilewski to Szpilka swoich własnych pieniędzy wpompował dużo podczas pobytu w USA a więc współfinansował swój pobyt tak więc czy pan Wasilewski wychodzi na plus czy na minus od początku jak został promotorem Artura to tego my kibice nie wiemy. A więc nie ma co żałować i współczuć jednemu a na drugiego wylewać pomyje za to jakoby jest niewdzięczny wobec swoich opiekunów. Spójrzmy na to z innej strony jak pan Fiodor jak na razie ma focha i nie chce trenować ponownie Artura , nie wiadomo czy jacyś inni polscy trenerzy będą chcieli to robić to Szpilka musi szukać dla siebie dla swojej przyszłości finansowej wyjścia awaryjnego. Przed nim całe życie zawodowe rodzinne i musi patrzeć na zabezpieczenie finansowe. Śmieszy mnie infantylne doradztwo gimbazy jak czytam , że Szpilka powinien pójść na kasę do Biedronki albo na budowę itd. Przemawia przez Was złość.
+3 #47 Shaweq 2017-08-22 10:56
Beda sie kibice z ciebie Ajtuj smiali jak pojdziesz do ksw bo im tyle lat piejdoliles glupoty =]
#48 Flyman1987 2017-08-22 10:58
Jedno jest pewne jak to już ktoś powyżej napisał - teraz Lewandowski ze Szpilką sweet focie i "mucio mucio ti ti ti" ale jak cokolwiek Szpilce nie przypasuje to uderzy Lewandowskiego albo Kawulskiego - pokazał już nie raz, że tak potrafi więc na pewno zrobi to drugi raz. Włodarze KSW uważajcie bo Szpilka to patologia, jego mentorami są Jackiewicz i Kostecki i to jest taki sam system wartości i postrzegania świata. Nachlać się, najarać, nabzykać, założyć świecące ciuchy i szpanować 15 letnim BMW. A poziom sportowy? Nie stwierdzono. Szczerze? Mnie już Szpilka nie interesuje, to mój ostatni komentarz pod postem o nim, wykreślam go z listy pięściarzy i nigdy nie kupię niczego w PPV z jego udziałem. Pozdrawiam!
-1 #49 Miras 2017-08-22 13:05
Flyman1987
bredzisz i nic Ci nie pomoże , że piszesz pogrubioną czcionką. Po prostu okazujesz wybitne nasilenie złej woli do postaci Szpilka. Szpilka miał wytyczony cel w boksie i wszystko podporządkował pięściarstwu tak że pierdoły które wymieniasz wyrugował ze swojego życia ciężko trenując. Ja się obawiam czegoś innego, żeby porażka z Adamem nie zdołowała go na tyle, że może powrócić do mało higienicznego życia , ale mam nadzieję, że głupstwa czy nie dobre rzeczy jakie popełniał w młodości są już na zawsze przeszłością. Musi przebywać w dobrym towarzystwie i otaczać się wartościowymi, zacnymi ludźmi.Tego mu życzę.Ludzie dobrej woli mam nadzieję, że mu doradzą i pomogą w tym, żeby nie robił żadnych głupot.
#50 Januszwsrodwilkow 2017-08-22 23:43
Miras, czy uwazasz ze wartosciowi ludzie beda zainteresowanie przebywaniem z arturem? Dobre towarzystwo omija szerokim lukiem takich ludzi. W jego otoczeniu beda tylko ci ktorzy moga cos zyskac na jego popularnosci.
#51 Grubykot 2017-08-23 10:36
Cytat z TwardyCharakter:
I jak Lewandowski śmie przywrównywać Boks w Polsce do MMA w Polsce i mówić, że MMA wyprzedza boks, skoro on się chwyta ochłapów typu Saleta,Najman i teraz chce wziąć Szpilkę, który na ten moment w wadze ciężkiej niewiele znaczy i w nawet w polskim zestawieniu nie jest w TOP 3, a u niego to będzie największa gwiazda.


Dobre jaja z tego KSW i nic więcej, nie wiem, kto bierze to na poważnie.


Mieszkancy wiosek; fani tandety i kiczu

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze