onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

2 lub 24 marca podczas gali organizowanej w Stanach Zjednoczonych ma dojść do walki Andrzeja Fonfary (30-5, 18 KO) z Edwinem Rodriguezem (30-2, 20 KO) - zdradził polski pięściarz w rozmowie z Polsatsport.pl. Polak będzie przygotował się do tego występu pod skrzydłami nowego trenera Joe Goossena. 

Wcześniej planowano, że do pojedynku z pięściarzem z Dominikany dojdzie w drugiej połowie lutego. Dla Fonfary, który w przeszłości dwukrotnie próbował wywalczyć mistrzowski pas wagi półciężkiej, będzie to drugi występ w limicie kategorii junior ciężkiej.

W czerwcu Polak wygrał przed czasem z Ismaiłem Siłłachem. 33-letni Rodriguez ostatni pojedynek stoczył w lutym ubiegłego roku, pokonując na punkty Lionella Thompsona.

Komentarze   

#1 Slimfast 2019-01-10 23:31
Fonfara jedna walka w roku, nie ma pomysłu na siebie kompletnie...
#2 lukaszbiszczu 2019-01-11 00:09
Cytuję Slimfast:
Fonfara jedna walka w roku, nie ma pomysłu na siebie kompletnie...

Bo jego czas się skończył, każdy mocniej bijacy go nokautuje , jest porozbijany i chyba powinien dac sobie spokój z boksem jako zawodnik a zostać np trenerem albo managerem.
#3 new 2019-01-11 10:04
To chyba nie o to chodzi, że nie ma pomysłu, tylko po prostu żadna telewizja nie chce go pokazywać/spełn iać jego wymagań finansowych. Nie ciągnie już za sobą tylu kibiców co po walkach z Chavezem czy pierwszej ze Stevensonem. Pewnie mógłby zarobić całkiem sporo kasy jako dostarczyciel zwycięstw dla prospektów, bo nazwisko jeszcze ma jako takie, ale pewnie nie zależy mu na tym.
#4 dragunov 2019-01-11 10:46
Fonfara jest taki niby w miarę topowym polskim bokserem ale totalnie nie mam ochoty go oglądać w ringu . Jak będzie jakaś walka to poprostu nie będzie mnie ona wogle interesować.
#5 Bonzo 2019-01-11 17:29
Na polskim rynku dałby pewnie fajne walki z czołówką ale Andrzej ma swoje życie w USA i pewnie dlatego chciałby jeszcze raz spróbować zaistnieć na tamtejszym rynku i jednocześnie nie być tylko nazwiskiem dodawanym do rekordu młodych prospektów.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze