Patronat medialny


 


57. Warszawska Granda na Pięści poświęcona ostatniemu Żołnierzowi Wyklętemu - chorążemu Antoniemu Dołędze - odbędzie się 27 i 28 lutego w klubie Legia Fight Club ul. Łazienkowska 6a. Zawody organizuje firma ORZEŁ I SYRENKA Karat Napalm Grupa

- W sobotę organizujemy mecz pomiędzy zawodnikami z Warszawy, a pięściarzami z reszty Polski. Walki będą we wszystkich kategoriach wiekowych - informuje Paweł Michalik. - Istnieje możliwość zapisu również do meczu, choć preferowani na pewno zawodnicy z doświadczeniem. Jeżeli ktoś chciałby wystąpić w meczu, prosimy by dopisać to w formularzu w uwagach.

- Dla pięściarzy meczowych przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody sprzętowe - rękawice bokserskie i koszulki okolicznościowe. Walki w meczu odbędą się ok. godziny 19 w sobotę 27 lutego. Waga planowana jest ok. 12 - dodaje twórca cyklicznych stołecznych zawodów.

Więcej informacji uzyskać można na stronie granda.orzel-syrenka.pl.. Relacja z pierwszego dnia imprezy: TV Wschód, TV Narew, wRealu24, Media Narodowe. Transmisja PPV z drugiego dnia na bokser.org.