Mario Barrios (29-2, 18 KO) obronił tymczasowego mistrza świata WBC wagi półśredniej, pokonując jednogłośnie na punkty Fabiana Maidanę (22-3, 16 KO) podczas gali Premier Boxing Champions w Las Vegas.

Po dwunastu rundach sędziowie punktowali zgodnie 116-111 dla Amerykanina. Pięściarz z Argentyny był liczony w trzeciej rundzie. Barrios po raz pierwszy obronił tytuł wywalczony we wrześniu. 28-latek wkrótce może zostać pełnoprawnym mistrzem, ponieważ dotychczasowy czempion Terence Crawford niedługo zadebiutuje w wyższej wadze.

W Las Vegas regularny pas WBA wagi półśredniej obronił także Eimantas Stanionis (15-0, 9 KO), który wygrał na punkty z Gabrielem Maestre (6-1-1, 5 KO). Po finałowym gongu sędziowie wypunktowali pewne zwycięstwo Litwina 117-11, 118-110 i 119-109. Stanionis wrócił tym występem na ring po dwuletniej przerwie.

Podczas tej samej gali tymczasowy pas WBC wagi piórkowej obronił także Brandon Figueroa (25-1-1, 19 KO). 27-latek wygrał przez nokaut w dziewiątej rundzie z Jessiem Magdaleno (29-3, 18 KO). Do momentu przerwania walki Figueroa prowadził na kartach punktowych.