Patronat medialny


 


Bob Arum potwierdził, że od maja władze stanu Nevada pozwolą na organizowanie wydarzeń sportowych z udziałem publiczności. Wtedy też kibice mają powrócić na trybuny gal, które odbywają się w Las Vegas. W większości stanów USA takie decyzje zostały już podjęte.

- Otrzymałem informacje od gubernatora Nevady i dowiedziałem się, że od maja standardem w tym stanie będzie dopuszczenie widzów przy zachowaniu limitu 50 procent pojemności hali, w której odbywa się wydarzenie. To już przełoży się na konkretne wpływy - mówi szef grupy Top Rank.

Stajnia Aruma od czerwca ubiegłego roku organizuje niemal wszystkie swoje imprezy w Nevadzie. Niektóre wydarzenia oglądało na żywo kilkuset kibiców, jednak były to pojedyncze przypadki. Ostatnią galą Top Rank w Las Vegas bez udziału publiczności był lutowy pojedynek o pas WBC wagi super piórkowej pomiędzy Miguelem Bercheltem i Oscarem Valdezem.

Kibice mają z wysokości trybun oglądać m.in. walkę o tytuł niekwestionowanego mistrza świata wagi super lekkiej pomiędzy Jose Ramirezem i Joshem Taylorem. Ten pojedynek odbędzie się 22 maja.