onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 15 grudnia podczas gali organizowanej w Nowym Jorku kolejny zawodowy pojedynek stoczy Tevin Farmer (27-4-1, 6 KO). Nazwisko przeciwnika 28-letniego Amerykanina na razie nie zostało oficjalnie potwierdzone.

Pięściarz z USA pas International Boxing Federation wywalczył w sierpniu, a po raz pierwszy obronił go w październiku. Niedawno Farmer podpisał kontrakt z Eddiem Hearnem.

Podczas tej samej imprezy na ring wróci także kreowany na nową gwiazdę zawodowego boksu Ryan Garcia (16-0, 13 KO), jednak rywal 20-latka także nie jest jeszcze znany. Pewne jest, że w Nowym Jorku dojdzie do walki Davida Lemieux z Tureano Johnsonem.

Główną atrakcją tej imprezy będzie starcia Saula Alvareza z Rockym Fieldingiem. Pięściarze zaboksują o należący do Anglika pas WBA wagi super średniej.

Komentarze   

#1 Armand 2018-11-07 08:25
Rewanż z Łaszczykiem ? :lol:
#2 Maravilloso 2018-11-07 09:22
Haha. Swoją drogą zestawienie tych dwóch panów to idealny przykład jak można z jednej strony świetnie pokierować karierą, a z drugiej ją schrzanić. Jasne, umiejętności też są ważne, ale ich przecież Łaszczykowi nie brakowało, w końcu pokonał Farmera...

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze