Mauricio Herrera (22-5, 7 KO) pokonał po technicznej decyzji sędziów Henry'ego Lundy'ego (25-5-1, 12 KO) w głównym wydarzeniu gali grupy Golden Boy Promotions w Los Angeles. Walka zakończyła się po dwóch minutach piątej rundy z powodu przypadkowo powstałej kontuzji prawego łuku brwiowego Herrery.

Pojedynek od początku toczony był w wysokim tempie. Lundy jako pierwszy odważniej zaatakował i kilka razy mocniej trafił rywala. Herrera zaczął łapać swój rytm w trzeciej odsłonie. Kolejne fragmenty walki były bardzo wyrównane, a po pięciu rundach dwóch sędziów punktowało 48-47 dla Herrery, z kolei na trzeciej karcie punktowej w momencie przerwania walki był remis 48-48. Herrera dzięki tej wygranej zdobył pas NABF wagi super lekkiej.