Były mistrz świata wagi półśredniej Luis Collazo (34-5, 17 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Alana Sancheza (12-3-1, 6 KO) podczas gali w San Antonio. Po dziesięciu rundach sędziowie punktowali 99-91, 98-92 i 97-93 dla 32-letniego nowojorczyka.

Collazo wolno wchodził w pojedynek, mając problem w początkowych rundach ze skróceniem dystansu, ale od czwartego starcia coraz łatwiej przechodził do półdystansu i trafiał Meksykanina kombinacjami ciosów. Sanchez odczuł presję wywieraną przez Collazo i opadł z sił w drugiej połowie pojedynku, którego stawką był tytuł WBA International. W końcowych minutach Collazo szukał wygranej przed czasem, ale ostatecznie zakończył pewnie pojedynek na pełnym dystansie, notując trzecie zwycięstwo z rzędu.