onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Maciej Miszkiń odniósł się na Twitterze do krytyki Dana Rafaela pod adresem planowanej na 6 października w Chicago walki Tomasza Adamka (53-5, 31 KO) z Jarrellem Millerem (21-0, 18 KO).

"Dan Rafael ma ogromną wiedzę środowiskową, świeże informacje, często czyta boks, co nie jest regułą wśród dziennikarzy branżowych, ale ma też szereg nadinterpretacji używanych przez siebie słów (haniebny) i skrajnie głupich wypowiedzi. Myślę, że chce być większą gwiazdą niż bokserzy." - ocenił "Handsome". - "A co do biadolenia na temat utraty zdrowia w tej walce, to faktycznie jeśli nogi Tomasza Adamka nie podołają wyzwaniu, to może je stracić. Jeśli jednak weźmie słabszego rywala to, to może zabrać komuś zdrowie. Jeśli weźmie równego sobie, to tracą je obaj. W boksie nie ma dobrych rozwiązań!!!"

"Walka Adamek vs Miler to występ Polaka pod nazwą duży boks. Obejrzę to na pewno, bo dawno na tak długo przed pojedynkiem nie budziła się u mnie mieszanka ciekawości, adrenaliny i wielu innych emocji. Czekam aż Adamek mnie zaskoczy." - dodał Miszkiń, którego wypowiedź skomentował Artur Szpilka.

"Ja powiem więcej... Adamek potrafi utrzymać koncentrację przez całą walkę i do tego potrafi boksować. Może wielu zaskoczę, ale dla mnie powinien to wygrać przynajmniej wizualnie bo jaka będzie punktacja, tego nikt nie wie. Trzymam kciuki i wiem, że da z siebie wszystko." - napisał "Szpila".

Komentarze   

+1 #1 Zonecom 2018-08-08 13:14
Na punkty Adamka przekręcą, jak to często ostatnio bywa na galach Hearna. Wystarczy popatrzeć jak sędziowie punktowali walkę Maćka Sulęckiego z Jacobsem i jak sędziowana była walka Whyta z Parkerem.
Znokautować tego klocka Adamek raczej nie da rady.
Tym niemniej jestem pewien że Tomek da fajną walkę.
#2 Goliat 2018-08-08 13:30
Szpilka po odmówieniu tej walki nie powinien zabierać głosu. Teraz ekspert, a sam zbroje zafajdał tydzień temu.
@Zonecom 100% zgody, też myślę że tak to będzie wyglądało. Prawda taka, że Tomek ma większe szanse na pełny dystans niż pan obsrana zbroja by miał. Tomek w przeciwieństwie do Szpili potrafi walczyć z gościem, który wytwarza presję w ringu. Miller dla Szpili by był koszmarem w ringu, on to wie, dlatego nie brał tej walki. Teraz powinien z szacunku dla samego siebie siedzieć cicho.
-1 #3 daroUK 2018-08-08 13:55
Ja jestem zdania ze Tomek wypyka tego klocka i wygra na punkty.
+1 #4 Robocop 2018-08-08 14:02
Tomek go strasznie obije. Tak jak Chrisa Arreolę (fakt że to było w 2010 r). Podejrzewam, że Miller, bardzo obity nie wyjdzie do ringu po którejś z końcowych rund. Przynajmniej takie mam marzenie. Trzymamy kciuki.
-3 #5 Dynia91 2018-08-08 15:02
Adamek ostatnio zrobił sie naprawde jak ciężki, łapa, nogi, obręcz barkowa mu sie troche zmieniła. Do tego bije mocniej, ja wierze ze nie przekręcą Adamka i wygra na punkty.
+1 #6 thales 2018-08-08 15:26
Podziwiam Wasz entuzjazm ale nie mam takiej wiary jak Wy. Miller ze wszystkimi swoimi wadami to jest niewygodny pięściarz,przed e wszystkim młody,wytrzymał y i dużo bijący.Nie będzie potrzeby rzeźbić werdyktu na korzyść Millera bo Tomasz nie dotrzyma mu kroku.Rozumiem, że wymagania wobec Tomasza mocno urosły,sam będę mocno trzymał za niego kciuki ale nie widzę go w roli wygranego.Nogi nie niosą go jak dawniej,puncher em nigdy nie był,Millera nie skumuluje a przy równej walce to gospodarz jest premiowany co wydaje mi się całkiem normalnym zjawiskiem.
-2 #7 trebron 2018-08-08 16:20
A ja myślę,że w tej walce bardzo dużo będzie zależało od pracy Chyckiego. Jeżeli Tomek będzie się go słuchał, i fizycznie dobrze się przygotuję, to nie przekreślam jego szans. Mam nadzieję, że zaskoczy mnie tak miło, jak w walce z Abellem :) Jeśli wydze do ringu ważąc około 105kg, to będzie miał szanse położyć Millera. A o to czy Adamek nie ma ciosu najlepiej zapytać Abella, myślę, że ma inne zdanie niż większość :)
-2 #8 Gankis 2018-08-08 17:15
Chcialem napisac cos bardziej obszernego, ale comment is to long. Takze sory bejbe, ale tu macz zasadzkas i mor kopnias w dupas.
-1 #9 Gankis 2018-08-08 17:16
Masakra, ze to redakcja nie wyeliminowala tak prostych rzeczy do tej pory jak logowanie, czy pisanie wiekszych komentow. Tak na marginesie nie przekroczylem 1000 znakow.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze