Patronat medialny


 


Krzysztof Szot- Jeśli Krzysiek myśli jeszcze o poważnym boksie, to musi wygrywać takie walki jak ta w Wieliczce - mówi Tomasz Babiloński, promotor Krzysztofa Szota (14-1-1, 5 KO) o piątkowym pojedynku swojego pięściarza z Beką Sadjaią (27-14-1, 9 KO). Walkabędzie główną atrakcją gali Underground Boxing Show 3 w Wieliczce.

- Problemem Szota jest utrzymanie równej formy. Potrafi zaboksować świetnie, a czasami zdarza mu się wpadka jak w ostatnim występie. Wiem, że teraz bardzo mało waży, więc liczę na jego dobrą formę - mówi szef Babilon Promotion, który na razie nie chce zdradzać dalszych planów wobec swojego pięściarza.

- Najpierw poczekajmy na piątkową walkę. Podejmiemy decyzję na podstawie tego jak Szot się w niej zaprezentuje. Być może Krzysiek wyjedzie gdzieś zagranicę, a może stoczy trzeci pojedynek z Felixem Lorą. Ostatnio planowaliśmy przed walką wyjazd do Włoch, dlatego teraz róbmy wszystko po kolei - zakończył Babiloński.

Podczas gali rozgrywanej w zabytkowej kopalni soli swoje umiejętności zaprezentują także m.in. Krzysztof Głowacki, Karolina Owczarz, Łukasz Wawrzyczek oraz Sebastian Skrzypczyński. Bilety na ekskluzywny pokaz boksu w Wieliczce można nabyć na www.eventim.pl