Patronat medialny


 


Marco Huck (40-4-1, 27 KO) jest pewny siebie przed pojedynkiem z niepokonanym mistrzem świata WBO wagi junior ciężkiej Oleksandrem Usykiem (12-0, 10 KO). Walka, będąca ćwierćfinałowym starciem turnieju World Boxing Super Series, odbędzie się 9 września w Berlinie.

- Czuje się świetnie i jestem przekonany, że wygram - mówi "Kapitan Hak". - Mam za sobą ciężkie treningi, ale równocześnie dobrze się bawię. Przede mną duże wyzwanie, więc jestem skoncentrowany.

- Usyk to dobrze wyszkolony bokser, nie mogę doczekać się chwili, gdy wyję z nim do ringu. Kibice na całym świecie wiedzą, że Marco Huck daje dobry show, muszę być tylko dobrze przygotowany. Jeśli będę w formie, mogę pokonać każdego - twierdzi były czempion World Boxing Organization a zapytany o prognozę na walkę odpowiada: - Nigdy nie należy się nastawiać na szybki nokaut, jestem gotów na dwanaście rund. Nie chcę dawać żadnych typów, ale lepiej nie mrugajcie!

Zwycięzca walki Usyk - Huck w półfinale World Boxing Super Series trafi na lepszego w zakontraktowanym na 30 września w Rydze starciu Mairis Briedis (22-0, 18 KO) - Mike Perez (22-2-1, 14 KO).