Patronat medialny


 


Tomasz Adamek- Właśnie podpisałem kontrakt  na walkę z Władymirem  Kliczką - mówi Tomasz Adamek (43-1, 28 KO), który kilka minut po siódmej wieczorem czasu nowojorskiego podpisał kontrakt na najważniejszą walkę w życiu i jedną z najważniejszych w historii polskiego boksu.

- Wszystkie warunki zostały zaakceptowane przez obie strony - mówi adwokat Zyggiego Rozalskiego, Ronald Rinaldi. - Kontrakt został także podpisany przez Władymira. Teraz została już tylko kwestia ustalenia konkretnej wrześniowej daty, ale to już sprawa stacji telewizyjnej z Niemiec oraz HBO - dodaje Rozalski. - Osiągnęliśmy pracą wielu ludzi to, co wydawało się niemożliwe - podpisaliśmy bardzo korzystny kontrakt z najlepszym pięściarzem wagi ciężkiej na świecie.  Tomek po raz kolejny pokazał, że jest w stanie zdobywać rzeczy, o których inni mogą tylko marzyć.

- W ciągu najbliższych kilku dni chcę rozstrzygnąć kwestię mojego kwietniowego rywala, ale to już kwestia konsultacji między Rogerem Bloodworthem, Main Evnets i oczywiście Zyggim Rozalskim, a nie moja. Wszystko wskazuje na to, że tym razem obóz treningowy przeprowadzimy w górach Poconos. Mam przed sobą osiem miesięcy na to, by wygrać z Kliczką - mówi "Góral".

Nieoficajlnie podaje się, iż kontrakt jaki podpisał Adamek,  jest najatrakcyjniejszym pod względem finansowym dla rywala mistrza świata jaki zaakceptowali ukraińscy bracia, od czasu walki Witalija Kliczko z Lennoxem Lewisem.

Przemek Garczarczyk{jcomments on}