Patronat medialny


 


Gala "Noc Wojowników" z walką wieczoru Tomasza Adamka (51-5, 30 KO) z Kameruńczykiem Fredem Kassim (18-6-1, 10 KO) nadchodzi wielkimi krokami. Bohaterowie wydarzenia w Częstochowie zakończyli przygotowania i z niecierpliwością czekają na swoje pojedynki. W jakich nastrojach rozpoczną rywalizację o kolejne zawodowe zwycięstwa? Oficjalna konferencja prasowa przed "Nocą Wojowników" odbędzie się w czwartek, a w piątek wszyscy pięściarze pojawią się na ceremonii ważenia.

Plan tygodnia przed galą "Noc Wojowników" Adamek vs Kassi" to ostatnia szansa, aby zdobyć informację od bohaterów wydarzenia na temat ich dyspozycji. W czwartek punktualnie o godzinie 14:00 rozpocznie się oficjalna konferencja prasowa, na której pojawią się wszyscy pięściarze, w tym oczywiście Tomasz Adamek (51-5, 30 KO), Fred Kassi (18-6-1, 10 KO), Adam Balski (10-8 KO) oraz Robert Parzęczewski (17-1, 10 KO).

Dzień później każdy z zawodników stanie na wadze, aby wypełnić limit kategorii wagowej. Dodatkowo po raz ostatni pięściarze spojrzą swoim rywalom głęboko w oczy, a podczas "face-to-face" na pewno emocji nie zabraknie. Oficjalna ceremonia ważenia rozpocznie się w piątek o godzinie 17:30. Transmisję konferencji prasowej oraz ceremonii ważenia przeprowadzi. Polsacie Sport News. 

Konferencja prasowa - Czwartek - 16 listopada, godz. 14, Hotel Arche, Częstochowa, ul. Oleńki 20

Ceremonia ważenia - Piątek - 17 listopada -  godz.17.30, Hotel Arche, Częstochowa, ul. Oleńki 20