Patronat medialny


 


Przemysław MajewskiW pojedynku poprzedzającym główne wydarzenie wieczoru gali w Newark, Przemysław Majewski (15-0, 10 KO) pokonał przez techniczny nokaut w ósmej rundzie Eddiego Caminero (7-4, 7 KO). Do momentu przerwania walki Polak zdecydowanie prowadził na kartach punktowych.

Od pierwszego gongu Caminero ruszył do przodu na mieszkającego za Oceanem Majewskiego i co raz nadziewał się na szybkie kontry Polaka. Szczególnie skuteczna w wykonaniu Majewskiego wydawała się kombinacja ciosów lewy-prawy prosty. Po przyjęciu tych uderzeń Amerykanin kilkakrotnie zachwiał się na nogach.

Z czasem Caminero również przedarł się z kilkoma swoimi akcjami ofensywnymi. Amerykanin polował głównie na bardzo mocne ciosy z prawej ręki, którymi parę razy zaskoczył Polaka, co zaowocowało rozciętym łukiem brwiowym nad lewym okiem. Ciosy Majewskiego były szybsze i bardziej precyzyjne, z kolei Caminero myślał, by w każde uderzenie wkładać jak najwięcej mocy nie zważając na ich celność. Koniec walki przyszedł w ósmej rundzie, kiedy to Polak po raz kolejny ulokował na szczęce rywala kombinacje dwóch ciosów prostych, po których Amerykanin padł na deski. Caminero próbował wstać, ale sędzia główna tych zawodów nie dopuściła do dalszej rywalizacji.